19 Mayıs Tatili Kaç Gün?

19 Mayıs tatili var mı?

Mayıs ayına girince 19 Mayıs tatili kaç gün sorusu akıllara geliyor. Bu sene 23 nisanın da hafta sonuna denk gelmesi tatilcileri bir miktar üzdü ve gözler doğal olarak 19 mayıs tatiline çevrildi. 19 mayıs için ise 1 gün izin alıp 4 gün tatil yapabilme şansınız var. Kış ayının etkisinin yeni yeni geçtiği bu zamanlarda bu tatil özellikle kışın o ağırlığından bıkanlar için iyi gelecek. Güzel bir kaçamak için gidilebilecek yerleri ve bu mevsimde en güzel olabilecek yerleri önereceğiz size. Eğer hala 19 mayıs için bir plan yapmadıysanız henüz geç kalmış değilsiniz.

19 Mayıs Tatili Kaç Gün

Deniz tatili istiyorsanız Kıbrıs

Eğer deniz tatili istiyorsanız tercihinizi Kıbrıs’tan yana yapabilirsiniz. Bu mevsimde Kıbrıs’ta denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. 19 Mayıs tatili var mı diye soranlara 1 günlük 19 mayıs tatilini 4 gün olarak Kıbrıs’ta değerlendirebilirsiniz diyebiliriz.

19 mayıs tatili için kıbrıs

19 Mayıs tatili var mı

19 mayıs tatili için Eskişehir

Eskişehir gerçekten ülkemizde gezilesi ve görülesi bir yer. Görmenizi kesinlikle önereceğim yerler arasında yer alıyor. Mayıs ayında da gezilebilecek ve özellikle de çocuklu ailelere de hitap eden özel bir şehir. Arayışınız ülke içerisinde bir yerse Eskişehir’i değerlendirebilirsiniz. Eskişehir hakkında detaylı bilgi için.

19 mayıs tatili için Eskişehir

İznik turu yapabilirsiniz

İstanbul’da yaşayanlar için çok fazla uzaklaşmaktan yana değillerse bu nedenle yakında yer alan İznik’i değerlendirebilirsiniz. Ailecek gidebilieceğiniz İznik gölü etrafında keyifli yürüyüşler yapabileceğiniz, tam anlamı ile bir doğa tatili için tercih edebilirsiniz.

iznik turu

19 mayıs tatili için Barselona

Genelde 19 mayıs tatili kaç gün diye soranlar yurt dışı tatili planlayanların arasında çıkıyor. Eğer yurt dışı tatili düşünüyorsanız bu fırsatı Barcelona’dan yana kullanabilirsiniz. Bu mevsimde harika olacağından emin olabilirsiniz Barcelona’nın. Elbette gezip görülecek harika bir şehir olduğunu ekstradan belirtmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Barcelona hakkında detaylı bilgi için.

19 mayıs tatili için Barselona

19 mayıs tatili için Belgrad

Son günlerin en popüler şehirlerden biri Belgrad. Bu şehri görmeye gidenler büyülenmiş bir şekilde geri dönüyorlar. Bu denli güzel olan bu şehre gitmek için vize almanıza gerek olmaması da bu şehri ayrıca cazip hale sokuyor. Ayrıca şehrin çok da uygun bir şehir olduğunu söylemekte fayda var. Bu nedenle bu güzel şehirde güzel bir tatil yapmak doğayı ve tarihi yaşamak isterseniz sadece uçak bileti alıp otel rezervasyonu yapmanız yeterli. Belgrad hakkında detaylı bilgi için.

19 mayıs tatili için Belgrad

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.