Yükselen Burç Hesaplama

Burçlarımız kadar yükselen burçlarımız da aslında oldukça önemlidir ve karakterimizde bazı eksik taşların oturmasını sağlar. Peki yükselen burcunuzu ve yükselen burç hesaplamayı biliyor musunuz? Öncelikle yükselen burcun ne olduğu ile başlayalım. Yükselen burç doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Yükselen burç kesinlikle öz burcunuz kadar önemlidir.

Yükselen-Burç-Hesaplama

 

Yükselen burçda şöyle bir detay vardır. Doğdunuz gün ve tarihten ziyaden doğduğunuz saat önemlidir ve doğduğunuz saate göre yükselen burç hesaplanır. Yükselen burç görünüşünüzü ve kendinizi nasıl gördüğünüzü temsil eder. Bunun yanında yükselen burç her iki saate bir değişim gösterir.

Eğer yükselen burcunuzu bilmiyorsanız ve hesaplayamıyorsanız size kesinlikle elele sitesini öneririm. Buradan yükselen burcunuzu hesaplayarak aynı zamanda da burcunuz ile ilgili bir çok yerde olmayan farklı yorumlara da ulaşabilirsiniz. Yükselen burcunuzu okuduktan sonra yükselen burcunuza ait yorumları okumayı sakın atlamayın.

Gelişen teknoloji ve zamanla artık insanların ilgisi burçlara daha bir arttı. Özellikle bazı insanlar günlük burç ve yükselen burç yorumlarına bakmadan bazı önemli kararları vermiyorlar. Öz burçları kesinlikle tamamlayıcıdır yükselen burçlar. Kendinizde bazı özellikler görürsünüz ancak bunun kendi burcunuzla hiç alakası olmayan özellikler olduğunu düşünürsünüz. İşte tam bu noktada hemen yükselen burcunuzun özelliklerine bir bakın. Çünkü öz burcunuzda olmayan bazı özellikleriniz yükselen burcunuzdan geliyor olabilir.

yükselen-burç-yorumları

 

Emin olun öz burcunuz kadar yükselen burcunuzun da önemi çoktur. Hem karakteriniz üzerinde, hem yaşayacağınız durumlarda, vereceğiniz kararlarda hepsinde de son derece önemlidir yükselen burcun önemi, Her yükselen burcun etkisi kendi burcunuza etkisi farklıdır. Bunun yanında anlık sürekli değişimler de gösterir. Bu nedenle güncel takip etmelisiniz ve sıklıkla burç yorumlarınızı takip etmelisiniz.

Burçların önemi hayatımızda oldukça önemlidir. Her burcun özelliği farklıdır ve yorumları da farklıdır. Burçların yanında yükselen burç yorumları da adeta tamamlayıcı görevi üstlenir. Kendinizde var olan farklı özellikleriniz bilin ki yükselen burcunuz yüzündendir. Bu nedenle ben burcumun özelliklerini taşımıyorum demeden önce yükselen burcunuzu öğrenin ve yükselen burcunuzun özelliklerine bir göz atın. Bunun içinde size bu sitede yer alan yükselen burç hesaplama ve yükselen burç yorumlama yazısını öneriyorum. Yazıyı bir okuyun ve yükselen burcunuzla ilgili kendinizde saklı kalan özelliklerinizi öğrenin.

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.