Seyahatiniz Kabusa Dönüşmesin

Demir seyahat saglik sigortasi
Sizleri yolculuğunuz sırasında karşınıza çıkabilecek risklere karşı koruma altına alan seyahat sağlık sigortası herhangi bir ulaşım yolları ile hem yurt içinde hem de yurt dışında yapılacak olan seyahatleri içerir. Bunun için sigortaya konu olan durumun sigortaya konu olan geçerlilik tarihleri arasında yaşanmış olması gerekir. Sigortalıya poliçeye bağlı teminatlar için önceden gerçekleşen bir duruma bağlı olmayan kaza hali koşulu aranır.

Seyahat sigortası için size özel hesaplama yapılırken yaş ve cinsiyet gibi özellikler dikkate alınır. Sigorta sadece seyahat sırasında yaşanan durumları içerdiğinden geçerlilik süresi diğer pek çok sigorta türüne kıyasla daha kısadır. Sürenin kısa olması sayesinde ödenecek seyahat sağlık sigorta teminatı bedeli daha azdır. Yaş olarak ele alındığında 65 yaşının üzerinde olan kişiler için ödenmesi gereken poliçe fiyatı 65 yaşının altında olanlara kıyasla daha fazladır. Sunulan avantajlardan yararlanmak için 0 ile 80 yaşının arasında olmak gerekir. 0 ile 6 yaş arasındaki çocukların sigortadan faydalanmaları ise anne babaları ile yapacakları seyahatle mümkün olacaktır.

65 yas uzeri Demir seyahat saglik sigortasi

Seyahat Sağlık Sigortası ile İlgili Merak Edilenler

Geçerli olabilmesi için seyahat sağlık sigortası mutlaka yolculuk başlamadan önce yapılmalıdır. Seyahat başladıktan sonra süreninuzatılması ya da poliçenin yapılması mümkün değildir. Özellikle yurt dışı seyahatlerinde; beklenmedik sağlık sorunları, kaza, sakatlanma gibi risklere karşı poliçede yer alan teminatlara göre güvence altına alınmış olacaksınız.

Seyahat güvencesi için ödenmesi gereken yurt dışı ve yurt içi bedelini öğrenebilmeniz için sigorta teklifi almanız gerekir. Sahip olduğunuz özelliklere göre sigorta hesaplaması yapılır ve bunun neticesinde size en uygun teklif sunulur. Teklifi kabul edip poliçeye onay verdiğinizde ve poliçe bedelini ödediğinizde sigortanız işlemeye başlar. Seyahat sigortası ile ilgili daha fazla detaya hakim olmak için doğrudan Demir Sağlık sigorta acentesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.