Yaza tamamen hazır mısınız?

Yaz gelince akla hemen deniz, kum ve güneş geliyor doğal olarak. Herkesin aklında bir tatil planı ve bir bölge var. Kimi hem bir deniz tatili, hem de bir yurt dışı seyahati yapmayı planlarken, kimi de sadece deniz tatili planlıyor. Aslına bakarsanız gerek deniz tatili olsun, gerekse yurt dışı bol gezmeli bir tatil olsun benim en dikkat ettiğim detay tatillerimde kişisel ihtiyaçlarımdır. İşte bu ihtiyaçlarımın başını da güneş kremi çeker.

Çünkü, artık hemen hemen herkes biliyordur ki güneş kremlerini yaz kış kullanmamız gerekir. Fakat özellikle yaz aylarında elbette doğal olarak güneş kreminin önemi daha da bir artıyor. Açıkçası benim seyahat çantamda olmazsa olmazımdır güneş kremim. Hem kendim, hem de kızım için özellikle sağlık açısından son derece önemli bir ihtiyaç olduğunu bildiğimden, bu konuya ayrı bir önem veririm.

Her yaz başında yeni bir krem satın alırım. Çünkü biliyorsunuz kremlerin kapağı açıldıktan sonra bir kaç ay içerisinde ömrü biter. Bu nedenle yaz başında hemen krem arayışına girerim.

güneş kremi

Turuncukasa internet sitesinde bir sürü farklı çeşit ve markaya ait güneş kremleri var. Yani anlayacağınız tam da istediğim şey buydu. Gidip mağazada tek tek bakmak gerçekten ciddi bir vakit kaybı benim için. Burada tüm markaların ürünlerini yakından inceleyebiliyor, birbirleri ile kıyaslayabiliyor ve kolayca sipariş verebiliyorum.

İnternet sitesinde yer alan çeşitten ve sitenin hızından, pratikliğinden son derece memnun kaldığım için burada sizlerle paylaşma ihtiyacı duydum. Çünkü, yaklaşan yaz ve yaklaşan deniz tatili nedeni ile en büyük ihtiyaç şuan güneş kremleridir. Hem kızım, hem de kendim için gayet başarılı kremler aldım.

güneş kreminin önemi

Çeşidin çok olması, bana çok fazla alternatif sunması, ekonomik fiyatlara alabilme imkanı sunması beni gerçekten çok memnun etti. Oldukça önemli markaların güneş kremlerini çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Kesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat diyebilirim. Girip bir incelemenizi ve hala almadıysanız kendinize en uygun güneş kremini almanızı şiddetle öneririm.

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.