Los Angeles’da Konaklama

Los Angeles’da Nerede Kalınır?

Los angeles konaklama açısından dikkatli olunması gereken bir şehirdir, çünkü ulaşım son derece zordur. Ayrıca Los angeles yazılarımızı okuduysanız buranın Avrupa şehirlerinden çok farklı olduğunu, başlı başına kocaman bir şehir olduğunu biliyorsunuzdur. Alakasız bir yerde konaklamaya kalkışmak ulaşım açısında zaman kaybı yaratabilir.

Los angeles’da konaklama için seçenek çok fazladır ancak internette bu şehir hakkında yazılanları okursanız güvenlikle ilgili tehlikeler dikkatinizi çekecektir. Tüm bu sebeplerden ötürü size LAX hava limanı çevresindeki büyük ve tanınmış otel zincirlerini öncelikle tavsiye ederim.

Çünkü bu oteller son derece konforlu ve güvenlidirler. Aynı zamanda son derece popüler olan Hollywood, Downtown ve Santa Monica bölgesindeki otellere nazaran fiyat olarak daha uygundur. Ek olarak konum açısından gezilmesi gereken bölgelere ulaşım açısından orta bir noktadadır.

Biz Los Angeles’ta Crowne Plaza‘da konakladık ve çok memnun kaldık, bu sebeple çok tavsiye ederim.

 

Eğer rezervasyonunuzu yeterince erken yapmazsanız biraz pahalı gelebilir, bu durumda yazının başında belirttiğim LAX havalananına yakın tüm otellere bakıp, bütçenize uygun oteli konaklayan kişilerin yorumlarını okuyarak seçebilirsiniz.

Eğer konaklama bütçeniz yüksekse size kesinlikle Santa Monica bölgesindeki otellere de bakmanızı tavsiye ederim.

los angelesda konaklama - los angeles Hollywood bölgesinde konaklama

 

los angelesda konaklama - los angeles santa monicada konaklama

Los Angeles’da konaklama seçiminizi yaparken tercih edeceğiniz bölge konusunda özenli ve dikkatli olmanızda fayda vardır. Çünkü şehirde bazı bölgeler tehlikeli olabilir ve evsizlerin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Bu nedenle daha güvenli yerlerde konaklamanızı öneririm. Bu arada hangi bölgede kalırsanız kalın bu şehirde kesinlikle araba kiralamanızı öneririm. Çünkü şehir son derece büyük ve toplu taşıması da bir o kadar kısır. Gidilecek yerler ise birbirinden son derece uzak mesafede. Oteliniz nerede olursa olsun arabanız ile gideceğiniz yere kolayca ulaşırsınız.

los angelesda konaklama - los angelesda araba kiralama

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.