Brugge’ye Nasıl Gidilir?

Brugge Belçika’ya bağlı küçük ama son derece şirin bir şehirdir. Brugge’ye nasıl gidilir konusunda ise maalesef ülkemizden bu güzel şehre direkt olarak uçuş yoktur. Eğer amacınız Brugge’ye direkt geçmek ise Thy’nın ve pegasusun uçuşları ile önce Brüksel’e uçmanız gerekir. Brüksel İstanbul arası 3 saat 25 dakika sürmektedir.

Brugge'ye Nasıl Gidilir

Brüksel hava alanına indikten sonra Brugge’ye ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Brugge Brüksel arası kaç saattir? Bu iki şehir arası 108 km. uzaklıktadır. Ortalama 1,5 saatte Brugge’ye ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Brüksel’den araba kiralayarak bu şehre kolayca geçebilirsiniz. Ya da Brüksel hava alanından özel transfer yapan araçlarla da gidebilirsiniz. Bu araçlar ortalama 120 euro karşılığı bir ücret almaktadırlar.

Brugge Brüksel arası kaç saattir

Taksi ile ya da araba kiralamak ve özel transfer haricinde Brugge’ye ulaşım konusunda diğer bir popüler araç ise trendir. Brüksel’den Brugge’ye trenle oldukça kolay ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Brüksel hava alanından kalkan tren ile ortalama 25 dakikada Brüksel midi tren istasyonuna gidebilirsiniz ve buradan Brugge’ye giden trene aktarma yaparak ortalama 1 saatte Brugge’ye ulaşabilirsiniz.

Brüksel  Brugge arası trenle ortalama 1 saat

Amsterdam Brugge arası trenle ortalama 1 saat 52 dakika

Antwerp Brugge arası trenle ortalama 1 saat 25 dakika

Gent Brugge arası trenle ortalama 30 dakika

Brüksel tren istasyonları hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Brugge'ye ulaşım

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.