Ayda 9TL’ye istediğinizde durdurup başlatabileceğiniz kasko, Unikasko

Teknolojiyi sigortacılığın ve sunduğu hizmetlerin merkezinde konumlandıran ve bu sayede müşterilerine kolaylık ve çözüm sağlayan Unico Sigorta, ayda 9 TL’ye kasko sigortası sahibi olmanızı sağlıyor.

Unico Sigorta, Hoşgeldin Kampanyası ile UniKasko’ya üye olan ilk 50 bin kişiye genişletilmiş kasko sigortasını ilk 3 ay 9 TL olarak sunuyor. T.C. kimlik numarası, telefon numarası, araç plakası ve e-posta bilgilerinizi girerek size en uygun UniKasko’dan kasko fiyatları teklifinizi alabilir, geç kalmadan ilk 50 bin kişi arasında yer alabilirsiniz.

Unico unikasko

UniKasko’nun avantajları neler?

UniKasko’ya üye olan ilk 50 bin kişinin arasında yer almanız durumunda ilk 3 ay boyunca ayda 9 TL’ye kasko sahibi olabilirsiniz. Durdur/Başlat özellikli kaskonuz sayesinde istediğiniz zaman kaskonuzu durdurarak daha düşük ücretli primler ödeyebilir, ihtiyaç duyduğunuzda kaskonuzu kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. UniKasko geniş kapsamlı bir kaskodur. Siz yine de poliçenize isteğe bağlı Hasarsızlık Koruma, İkame Araç, Serbest Servis Seçimi gibi teminatlar ekleyebilirsiniz. Tüm bunları yapmak için bilgisayarınızı ya da UniKasko mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Standart Kasko yaptırın

Unico Sigorta’dan aracınız için Standart Kasko da yaptırabilirsiniz. Kasko tercihinizi yaparken, farklı kasko ürünlerini karşılaştırabilir, sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Modüler teklif yapısıyla dilediğiniz teminatı ekleyerek, ihtiyacınıza göre kaskonuzu tasarlayabilirsiniz. Hasar durumunda sabahın 5’inde ya da gün içinde Unico Sigorta Müşteri Hizmetleri’nden destek yardım alabilirsiniz.

Unico Sigorta’nın Standart Kasko paketinde çarpma – çarpışma, yanma, çalınma ve kötü niyetli hareketler ve daha birçok riske karşı teminat sağlanıyor. Bunlara ek olarak, 16 ek teminat ile poliçe kapsamınızı genişletebilirsiniz.

Standart Kasko’dan teklif almak için TC kimlik numarası, telefon, plaka ve e-posta bilgilerinizle unicosigorta.com.tr web sitesinden aracınızın kasko bedeli

için teklif alabilirsiniz. Unico Sigorta’nın kasko ürünleri hakkında detaylı bilgilere unicosigorta.com.tr’den ulaşabilir, paket içeriklerini inceleyebilirsiniz. Kasko hakkında detaylı bilgilere, kasko paketlerinin içerdiği teminat bilgilerine ve size en yakın acente bilgilerine unicosigorta.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.