Vücut Bakımı İçin Öneriler

Yaz yaklaştıkça tatil planları daha da artmaya başlar. Okuyucularım, bana genelde özel mesajla ‘bu kadar çok tatile gidiyorsunuz güneş altında geziyorsunuz, elbette vücut bakımı için bir önleminiz vardır ama nedir?’ diye soruyorlar. Özellikle yazın bu tarz sorular çok alıyorum.

Beyaz bir tenim olduğu için ve bilinçli bir birey olduğum için, özellikle cildime ve vücut bakımıma ayrı bir önem veriyorum. Sadece deniz kenarında değil bir şehir turunda da illaki cildimi güneşin zararlı ışınlarından korumak adına elimden geleni yapıyorum. Erken yaşlanmamak, güneş lekesi olmamak ve elbette güneşin getirdiği kötü hastalıklardan uzak kalabilmek adına.

vücut bakımı için öneriler

Ancak bu konuda açıkçası her markaya da güvenemiyorum. Çünkü zamanında yaşadığım talihsizlikler oldu. Bu nedenle ben her defasında beni çok mutlu eden  Yves Rocher vücut ve güneş ürünlerini tercih ediyorum. Sürekli bana mesajla kullandığım güneş ürünlerimi soranlar için yazıyorum bu yazımı. Çünkü güneş ürünlerinin ne denli sıkıntılı bir durum olduğunu çok iyi biliyorum.

Yves Rocher bitkisel bir ürün olduğu için benim gibi özellikle beyaz tenli ya da hassas vücutlu insanlarda kusursuz bir sonuç oluşturuyor. Ancak her cilt tipine göre de ürünler var.

Vücut Bakımı İçin

Deniz tatili yaptığımda ise güneşin zararlarından etkilenmeden bronz olabilmek istiyorum doğal olarak.  Yves Rocher güneş ürünümü kullanıyorum ve herhangi bir güneş yanığı, güneş lekesi ve benzeri kötü bir durum yaşamadan sağlıklı bir bronzluk elde ediyorum. En büyük korkum güneş yanığı ve güneş lekesi. Zamanında bu olumsuzlukları çok kez yaşamış biri olarak, bir daha asla yaşamak istemiyorum. Be nedenle özellikle güneş altında gezerken ürün kullanmaya özen gösteriyorum. Dürüst olmak gerekirse bunu yazımın başında da dediğim gibi her ürünün sağladığını da düşünmüyorum. Bu nedenle  Yves Rocher harici bir ürün kullanmayı ben kendi adıma düşünmüyorum.

Yaz yaklaşırken ben cildimi tatile hazırlama aşamasına çoktan girdim. Ayrıca tatil boyunca da cildinizi korumayı asla ihmal etmeyin. Tatile hazırlık aşaması olarak ben buradaki vücut bakım kremini tercih ettim ve çok da memnunum. Kadifemsi dokusu ve sağladığı yoğun nem ile kendinizi inanılmaz iyi hissediyorsunuz.

Normalde kullandığım ürünlerimi çok fazla anlatmam, çünkü reklam yaptığım düşünülebilir diye endişe yaşarım. Ancak okuyucularımın bu konuda yaşadıkları kötü tecrübeleri benimle paylaşmaları ve benden öneri istemeleri bende, kullandığım ve çok da memnun kaldığım ürünümü anlatma isteği uyandırdı.

Vücut Bakımı ve güneş koruma önerileri

Bu tarz ürünleri sadece deniz kenarında kullanacağım gibi düşünmeyin. Bu ürünleri tüm yaz boyunca kullanın. Dışarıda gezerken de cildiniz o güneşi yiyor. Özellikle ben yurt dışı seyahatlerimde kesinlikle  Yves Rocher ürünlerim olmazsa olmazlarımdır. Çünkü saatlerce caddelerde gezerim ve gezerken de cildimin zarar görmesini asla istemem. Bu nedenle kullanıp deneyimlediğim, çok da memnun kaldığım  Yves Rocher vücut bakım ürünlerini ve güneş koruma ürünlerini kesinlikle öneririm.

Vücut bakım ürünleri içinde de selülit karşıtı inceltici ve sıkılaştırıcı kreminden son derece memnun kaldım ve kesinlikle bu ürünü de öneririm. Sürdüğünüzde cildiniz yumuşacık oluyor ve bunun yanında en önemlisi de inceltici özelliğini bir ay içinde fark ediyorsunuz. Günde iki kez uyguladım bu kremi de ve bir ayda sonuçları beni fazlasıyla memnun etti. Bu da bir dipnot olarak aklınızda bulunsun. Eğer sıkılaştırıcı ve inceltici bir kreme de ihtiyaç duyarsanız benim kullandığım ve önerdiğim vücut kremi yves-rocher ürünlerinden Selülit Karşıtı İnceltici ve Sıkılaştırıcı Serumdur.

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.