Seyahat Sigortası ile Daha Keyifli Bir Tatil Düşleyin!

Yurt içi ve yurt dışı yolculukları için uygulanabilen seyahat sigortası, yolculuk veya tatiliniz sırasında yaşayabileceğiniz olası risk durumlarına karşı sizi koruma altına alıyor. Hastalık, kaza veya bagaj kaybı gibi farklı aksi durumlar karşısında güvence sağlanıyor. Eklenilen tüm teminat kapsamı, poliçede yazan limitler dâhilinde karşılanıyor. Seyahat sigortası konusunda 700’ün üzerindeki acentesi, çağrı merkezi ve internet sitesi aracılığıyla Türkiye’nin her noktasına hizmetlerini ulaştıran Generali Sigorta’nın avantajlı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle çeşitli seyahat riskleri karşısında mali açıdan rahat edebileceğinizden de emin olabilirsiniz.

generali seyahat sigortası

Generali Seyahat Sigortası ile Yolculuklarınız Daha Güvende!

Güvenilir bir yolculuk geçirmenize yardımcı olan seyahat sigortası, Generali şirketinin avantajları sayesinde daha tercih edilir hale dönüşüyor. Poliçe kapsamında seyahat iptallerine yer veriliyor. Yani seyahatinizi iptal etmek durumunda kaldığınızda, iptal neticesinde ortaya çıkan zararlar güvence altına alınmış oluyor. Uçak biletiniz hava yolu şirketleri tarafından ertelenirse veya uçuşunuz gecikirse yine olası tüm giderlerinizi sigorta poliçeniz dâhilinde talep edebilirsiniz.

“Seyahatim Güvende Sağlık Poliçesi” ile kaza veya hastalık sonucu ayakta/hastanede, acil yardım ve yatarak tedavi gibi durumlara karşı güvence sağlanmış oluyor. Hayati tehlikeler, poliçede yazan limitler dâhilinde karşılanıyor. Vize uygulaması şartı koşan ülkelerin başvuru dokümanlarında istenilen seyahat poliçesini, Generali Sigorta üzerinde yaptırdığınız takdirde üstelik birtakım ek avantajlardan faydalanma şansı da elde edebiliyorsunuz.

Poliçe kapsamı “Vize Paket” ve “Kapsamlı Paket” olmak üzere 2 farklı seçenek halinde sunuluyor. Kapsamlı paket, ciddi yöndeki avantajlarla zenginleştirildiği için vize paket uygulamasına göre daha avantajlı oluyor. Vize paket uygulamasını tercih eden tüm Turkcell hat sahibi kişilere, yurt dışında geçerli olan 30 dakikalık konuşma paketi imkanı da veriliyor. Tıbbi bilgi-danışma, ilaç sevki, kişisel eşyaların ikamesi ve refakatçi yakınlarının konaklama giderleri gibi daha pek konuda teminat sağlayabilirsiniz. Seyahatiniz süresince medikal danışmaya ihtiyaç duyduğunuz takdirde uzman doktorlara telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Seyahate özgü poliçe, pasaport ve seyahat acentesi gibi konular için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Daha yaşanılası bir geleceğe adım atmak istiyorsanız siz de Generali’nin özel tekliflerine başvurabilirsiniz.

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.