Santa Monica Caddesi

Los Angeles Plajları –  Santa Monica Plajı

Santa monica bembeyaz evleri ile size tam bir ege kasabası havası yaratacaktır. Santa monica gerçek bir eğlence ve alışveriş alanıdır. Son derece keyif verici ve doğal güzelliği ile büyüleyicidir. Burada yer alan 3rd street promeneda araç trafiğine kapalı olan ve kesinlikle bir gezip görmenizi tavsiye edebileceğim keyif verici caddedir. Bu cadde trafiğe kapalı olup pek çok ünlü marka mağazaların yer aldığı ve birbirinden güzel kafelerin sıralandığı bir caddedir. Burada önce cadde boyunca keyifli bir yürüyüş yaparak bu şık mağazaları gezebilir ve sonrasında cadde manzarası eşliğinde şık bir kafede oturup bir şeyler içerek bu güzel santa monica caddesinin keyfini tecrübe edebilirsiniz.

los angeles plajları - santa monica plajı - santa monica caddesi

Santa monica plajı Los angeles’da yer alan plajlar içinde en çok turistin olduğu plajdır. Burada yer alan plaj özellikle havaların ısınması ile turist kaynar. Burada yer alan 3. cadde en kalabalık caddedir. Özellikle hafta sonu oldukça kalabalık olur. Ancak bu kalabalık rahatsız edici olmaz. Tam tersine hareket ve eğlence dolu olur tüm plaj ve cadde.

santa-monica-caddesi

Sonrasında size santa monica iskelesine gitmenizi tavsiye ederim. İskele üzerinde yer alan lunapark öncelikle görmeye değer ve farklı bir havaya sahiptir. Ayrıca burada yer alan restaurantlarda keyifli bir yemek de yiyebilirsiniz.

los angeles plajları - santa monica iskelesi üzerindeki lunapark

Santa monica plajı upuzun bir kumsala sahiptir. Bu kumsalda güneşlenen ya da kumsala uzanıp keyif yapan bir sürü insan görürsünüz. Çok güzel bir havası vardır buranın. Siz de bu havaya kapılıp oldukça farklı ve özel bir yerde olduğunuzu hemen hissedeceksiniz. Sörfçüler ise burada çok fazladır. Oturup sörfçülerin dalgalarla dansını seyretmek bile yeterlidir aslında. Çünkü bu son derece keyif vericidir. Bunun yanında her yerde patenciler ve bisikletle gezen insanlar vardır.

santa monica plajı görüntüleri

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.