Midilli’de Konaklama

Midilli’de konaklama önerileri

Midilli tatil yapmak için son derece keyifli ve güzel bir yerdir. Midillide konaklama açısından farklı çeşitlerde alternatifler vardır. Burada bizdeki gibi herşey dahil sistem çalışan oteller bulamazsınız. Onun yerine daha çok butik oteller ve pansiyonlar burada daha fazladır. Zaten adaya konaklamalı gelen turistlerin çoğu neredeyse bu tip konaklamayı tercih ediyor.

Merkeze yakın yerlerde konaklarsanız daha rahat edersiniz. Fiyat performansı açısından daha düşük bütçeli otel bakıyorsanız da iç taraflara yönelebilirsiniz. Buralarda konaklamanın da bir sıkıntısını yaşamazsınız. Çünkü burada bir yerden bir yere gitmek son derece kolaydır. Genelde en popüler oteller midilli limanının bulunduğu yerdeki otellerdir. Başka bir alternatif olarak ise midillideki sahiller yazımızı inceleyerek beğendiğiniz bir sahile yakın otel tercih edebilirsiniz. Midillide yer alan sahiller yazımız için buraya tıklayın. Midillide ucuz otel arayışı içinde olanlar için de pek çok alternatif mevcuttur.

midillide konaklama - midillide ucuz otel

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.