Santorini Adasında Konaklama

Santorini adasında konaklama

Santorinide konaklama önerileri, santorinide konaklanabilecek en iyi yerler, santorinide ucuz oteller ve ucuz konaklama hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Öncelikle tatil için santoriniyi seçtiyseniz konaklama yapacağınız bölgeye karar vermeden önce adada ağırlıklı olarak yapacağınız aktiviyiteyi bir düşünün. Çünkü oteller adadada ona göre yerleştirilmiş durumda.

Size santorinide 3 bölge önerebilirim. Bunlar fira bölgesi, oia bölgesi, perissa perivolos bölgesi ve kameni bölgesidir.

Santorini fira bölgesinde konaklama

Hareketli bir tatil arıyorsanız ve daha çok gezeceğiniz bir tatil planladıysanız size fira bölgesini öneririm. Çünkü adanın en hareketli ve en eğlenceli bölgesi fira bölgesidir. Hatta fira adanın merkezi olarak kabul edilir.

Santorini oia bölgesinde konaklama

Gürültüden ve hareketten uzak bir tatil arıyorsanız da size oia bölgesini öneririm. Oia bölgesi bulunduğu konum nedeni ile muhteşem bir manzara sunar burada konaklayanlara. Son derece romantik bir tatil için oia harika bir seçimdir. Bu nedenle balayı çiftleri genelde burayı tercih ederler. Fakat adada en pahalı konaklama burasıdır.

Santorini Perissa, perivolos, kameni bölgesinde koaklama

Eğer santorinide ağırlıklı olarak deniz tatili planlıyorsanız konaklayacağınız bölge denize rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu bölge olmalıdır.

Santorini fira - oia bölgesinde konaklama

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.