Londra’da Konaklama Önerileri

Bazı yerler vardır diğer pek çok şehre göre çok daha pahalıdır. İşte Londra’da bunlardan biridir. Londra’da konaklama önerilerine baktığınızda diğer pek çok şehre oranla maliyet açısından çok daha fazladır. Bu güzel şehirde konaklama açısından şehir merkezine yakın yerler işinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Londra’da konaklama açısından gezginler tarafından tavsiye edilen semtlerden biri notting hill olarak belirlenmiş durumdadır.

Londrada konaklama önerileri

Ancak size konaklama açısından daha doğrusu Londra’da ucuz konaklama seçenekleri açısından Shoreditch bölgesini öneririm. Çünkü burada hem otel anlamında pek çok alternatif yer alırken, aynı zamanda da ucuz konaklama anlamında da pek çok hostel bulabilirsiniz. Bu bölge aynı zamanda gece hayatına ve restaurantlara en kolay ulaşabileceğiniz yer.

londrada konaklanılabilecek semtler

Eğer Londra’da bulunma nedeniniz dil öğrenmek içinse çok sıkıntı yaşamazsınız demektir. Çünkü dil okulları genelde öğrencilerine son derece mantıklı ve uygun oteller sunmaktadırlar. Londra’da daire kiralamak ise sık tercih edilen bir konaklama şekli. Ancak eğer şehirde daire kiralama yoluna gitmeyi planlıyorsanız bunu tatilinizin başlama tarihinden çok önce yapmanızı öneririm. Hazırlıklı olmanızda fayda var.

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.