Las Vegas’ta Alışveriş

Las vegas her insanın hayatı boyunca kesinlikle en azından bir kez görmesi gereken özel bir yer diye düşünüyorum. Çünkü gerçekten oldukça farklı ve çok keyifli bir şehir. Las vegas’ta alışveriş ise tamamen farklı bir eğlence. Çünkü ülkenizde olmayan bir sürü farklı ürün bulabiliyor ve modayı önden görebiliyorsunuz. Las vegas sadece kumarhaneleri ile değil alışveriş çılgınlığı olarak da son derece meşhurdur aslında.

las vegasta outletler

Las vegas’ta gidilebilecek 2 güzel outlet var. Bu outletler sizi yanıltmasın kargaşa ve kötü ürünlerle dolu bir yer gibi düşünmeyin. Las vegas’ta alışveriş merkezleri genelde bu outletlerdir. Aşağıda linklerini paylaştığım outletler vegasın meşhur iki outletidir. Bunlar premium north ve south olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Gezmesi gerçekten keyifli bir yer olduğunu söyleyebilirim. Mağazalarda kesinlikle karmaşa yok, herkes çok ilgili ve son derece kibar. Kocaman yemek yiyebileceğiniz ve kahve içebeleceğiniz alanlar, restaurantlar var. Burada gezmek ve alışveriş yapmak çok ama çok keyifli.

las vegas outlet

http://www.premiumoutlets.com/outlets/outlet.asp?id=61

http://www.premiumoutlets.com/outlets/outlet.asp?id=58

Burada yer alan yani Las vegas outletleri genelde bildiğimiz ünlü markaların mağazaları ile dolu. Ülkemizde sadece 1 ya da 2 adet mağazası bulunan ve her ürünü de yollamayan bazı Amerikan markaları da burada bir kaç mağaza şeklinde ve bolca çeşitle dolu.

Las Vegas'ta Alışveriş

Her yaşa ve her zevke hitap eden kıyafetler, çantalar, ayakkabılar, aksesuarlar rahatlıkla bulabilirsiniz. Oldukça da uygun fiyatlara düşürebilirsiniz. Özellikle çocuklu turistler burada alışveriş yaparken aradıkları herşeyi rahatlıkla bulabileceklerdir. Çocuklar için kıyafet, ayakkabı ve daha pek çok önemli markalara ait ürünler bolca bulacaksınız. Las vegas herşeyi ile çok güzel bir yer. Buraya kesinlikle gidin, uzun kalın ve bir gününüzü en azından bu güzel outletlerden birine ayırın derim.

las vegas

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.