Kiev’de Konaklama Önerileri

Kiev’de nerede kalınır? Otel tavsiyeleri

Kiev’in en sevdiğim yanı haftasonu tatili için bile vizesiz rahatlıkla gidebileceğim bir yer olması. Bu nedenle Kiev’de konaklama önerileri konusuna oldukça hakimim. Çünkü, Kiev hem ulaşım açısından çok kolay olması, hem gezmesi çok keyifli bir şehir olması, hem de vize istememesi gibi bir çok nedenden ötürü sık sık ziyaret ettiğim yerlerden biri.

Kiev'de Konaklama Önerileri

Kiev, gezilecek yerleri bakımından oldukça zengin bir şehir. Bunun yanında parkları ve doğal güzellikleri açısından da dolu olduğunu söyleyebilirim. Ancak gece hayatını sevenlerdenseniz Kiev’in oldukça renkli ve hareketli bir gece hayatı da var bilginiz olsun. Gelelim Kiev’de nerede kalınır? otel tavsiyeleri konusuna.

Kiev’de kalınacak oteller

Eğer tatil planlarınız arasında bu güzel şehir varsa Kiev’de kalınacak oteller konusunda da iyi bir bilgiye sahip olmanız gerekir. Çünkü, yanlış bir bölgede ya da kötü bir otelde konaklamanız tüm tatilinizin berbat geçmesine neden olabilir. Benim için seyahatlerimde konaklamanın yeri kesinlikle çok önemlidir. Güvenli, temiz ve konum olarak beni üzmeyecek oteller her zaman ilk tercihim olur.

Kiev'de kalınacak oteller

Kiev’de nerede kalınır?

Eğer Kiev’in tam göbeğinde ve tam merkezinde kalmak, her yere son derece yakın olmak, ya da ulaşım konusunda hiç sıkıntı yaşamamak istiyorsanız size Kiev’in adeta kalbi sayılan bağımsızlık meydanı çevresini öneririm. Meydan hem canlılığı, hem akşam hayatının daha da ayrı bir aktığı yer olması nedeni ile 24 saat belli bir enerjiye sahip. Gezilecek yerlere yakınlığı da cabası.

Ayrıca meydanın hemen dibinde yer alan ve benim de gezerken inanılmaz keyif aldığım kreşetik caddesi de gene hem gece hem de gündüz ayrı bir güzelliğe ve gezilesiliğe sahip. Bu caddede özellikle akşam hava karardıktan sonra gezmenizi ve vakit geçirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Bağımsızlık meydanındaki otelleri buradan inceleyebilirsiniz.

Kiev'de nerede kalınır - Kiev Otel tavsiyeleri

Diğer bir konaklama bölgesi olarak önerim ise benim gene Kiev’de en çok beğendiğim noktaya (Andrevski yokuşuna) son derece yakın olan podil semti. Burası da hem oldukça fazla otel alternatifine sahip, hem de konaklama açısından ve belli yerlere yakınlığı açısından son derece uygun bir yer. Podil bölgesindeki otelleri buradan inceleyebilirsiniz.

Kiev'de nerede kalınır

Khreschatyk City Center Hotel

Eğer kreşetik caddesi etrafında konaklamak isterseniz bu oteli bir değerlendirin derim. 4 yıldızlı olan bu otel son derece iyi notlar almış durumda ve konumu gerçekten harika. Ben konaklamak için bu oteli seçerken aldığı notlardan etkilenip seçmiştim ve açıkçası hiç pişman olmadım. Oldukça büyük ve son derece yardım sever bir personel bütünlüğüne sahip. Ama gerçekten otelin en büyük artısı kesinlikle konumu. Gittiğinizde göreceksiniz mükemmel bir konumu var. Oteli buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer Kiev otellerini ise buradan inceleyebilirsiniz.

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.