Hollywood Kodak Tiyatrosu

Hollywood Kodak Theatre

Meşhur Oscar ödüllerinin verildiği yer Hollywood’da bulunan kodak tiyatrosudur. Siz de Hollywood ziyaretiniz boyunca burayı görmeye gitmelisiniz. Zaten ünlüler kaldırımı da burada yer aldığı için bu iki noktayı görmeye aynı gün gidebilirsiniz.

hollywood kodak tiyatrosu

Kodak tiyatrosunun içini haftanın belli günleri ve belli bir ücret karşılığı gezdiriyorlar. Siz de isterseniz bu tiyatroyu gezebilir ve eşsiz fotoğraflar çekebilirsiniz. Kodak tiyatrosu 3 katlı bir binadan oluşuyor. Binanın içinde büyük bir tiyatro salonu yer alıyor, bunun yanında binada bir çok lokanta da bulunuyor. Ayrıca kiis fm radyosunun meşhur ettiği DV8 kulübü de burada yer alıyor.

hollywoodda gezilecek yerler - hollywood kodak tiyatrsounun içi angelesda

Tiyatronun 3. katına çıktığınızda ise meşhur Hollywood yazısını görme şansı ve fotoğraf çekme şansı yakalayabilirsiniz. Kodak tiyatrosunun hemen batı tarafında oldukça meşhur olan Çin tiyatrosunu göreceksiniz. Çin tiyatrosu burada ünlüler tarafından da ziyaret edilmiştir. Ayrıca önünde Marilyn Monroe’nin da el izi yer almaktadır.

 

 

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.