Como Gölü Bellagio Kasabası

Como gölü etrafında yer alan Bellagio kasabası

Eğer klasik İtalyan kasabalarını merak ediyorsanız size bellagio kasabasını görmenizi öneririm. Farklı İtalyan tatları tatmak ve son derece sıcak, huzur dolu bir kasaba gezmek isterseniz buraya uğramadan ülkenize dönmeyin.

Como Gölü Bellagio Kasabasına ulaşım

Size tavsiyem İtalya tatilinize Como gölünü de eklemeniz. Milano’dan oldukça kolay bir şekilde gidilebilen como gölünü gezdikten ve keşfettikten sonra, gölün etrafında yer alan gezilecek kasabaları da gezmenizi öneririm.

Como Gölü Bellagio Kasabasında manzara eşliğinde yemek

İşte bu güzel ve şirin kasabalardan biri de bellagio kasabası. Kent merkezine vardığınızda turistik trene binerek çevreyi şöyle bir keşfedin derim. Keşiften sonra bu muhteşem güzellikteki kasabayı ağır adımlarla ve bol fotoğraf çekerek gezin.

como gölünde gezilecek yerler - Como Gölü Bellagio Kasabası

Çiçeklerle dolu sokaklar ve balkonlu güzel evlerden oluşmuş bazı tablolar görürsünüz. İşte o güzel tablolardaki resim buraya aittir. Genelde bir çok ressama ve sanatçıya ilham olmuştur burası. Sizde birbirinden eşsiz ve benzersiz fotoğraflar için bile buraya gidebilirsiniz.

Como Gölü Bellagio Kasabasındaki çiçekli evlerin resimleri

Kasabada çiçeklerle süslü evlerle dolu olan sakin ve huzur verici sokaklarında yürürken gölün her iki kıyısını da görebilirsiniz. Bellagio konum olarak aslında gölün en güzel yerinde bulunuyor. Gölün tam iki kola ayrıldığı yerdeki burun üzerinde yer alıyor.

como gölünde güzel kafe ve restaurantlar - Como Gölü Bellagio Kasabasında restaurant ve kafeler

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.