Brüksel’den Diğer Avrupa Şehirlerine Tren Ulaşımı

Brüksel’de tren ulaşımı oldukça yaygındır ve sıklıkla kullanılır. Özellikle bu şehri görmeye gelen turistler Brüksel’den diğer avrupa şehirlerine tren ulaşımı konusunda bilgi sahibi olmalıdırlar. Çünkü Brüksel’e gitmeyi planlıyorsanız bu güzel şehrin yakınında yer alan diğer Avrupa şehirlerine ulaşmak hiç de zor değil.

Brüksel'den Diğer Avrupa Şehirlerine Tren Ulaşımı

Brüksel tren operatörleri

Brüksel’de eğer tren kullanmayı düşünüyorsanız şehirde yer alan tren operatörleri hakkında bilgi sahibi olmanız gereklidir.

Brüksel fyra tren operatörü

Brüksel midi tren istasyonunu kullanmaktadır. Eğer Brüksel’den Amsterdam’a gitmeyi planlıyorsanız bu operatörü kullanabilirsiniz. Brüksel Amsterdam arası trenle 2 saat sürmektedir. Rezervasyon gereklidir.

Brüksel thalys tren operatörü

Brüksel’in en popüler tren operatörüdür. Paris, Amsterdam, Köln ve Lüksemburg seyahati düşünüyorsanız bu operatörü kullanabilirsiniz.

Brüksel Amsterdam arası trenle

Brüksel Köln arası trenle 1 saat 52 dakika

Brüksel Paris arası trenle 1 saat 20 dakika

Brüksel Amsterdam arası trenle 2 saat sürmektedir.

Brüksel intercity tren operatörü

Bu operatör de Lüksemburg ve Brüksel arasında saat başı seferleri olan bir operatördür. Lüksemburg Brüksel arası trenle 3 saat 7 dakika sürmektedir ve rezervasyon gerekli değildir.

Brüksel Eurostar tren operatörü

Eğer Brüksel’den Londra’ya geçmeyi planlıyorsanız bu operatörü kullanabilirsiniz. Brüksel Londra arası trenle 1 saat 50 dakika sürmektedir. Bu operatör midi istasyonunu kullanmaktadır.

Brüksel ice tren operatörü

Brüksel’den Alman şehirlerine geçmek için bu operatörü kullanabilirsiniz. Bu operatör Brüksel – Köln ve Brüksel – Frankfurt seferlerini yapmaktadır.

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.