Brugge’de Konaklama Önerileri

Oldukça küçük bir yerleşim birimi olduğu için Brugge’de konaklama önerilerinde çok fazla alternatif sunulamıyor maalesef. Ancak konaklamak için pek çok otel ve hostel bulmak mümkün sonuçta burası turistik bir yer. Brüksel’e olan yakınlığı nedeni ile buraya genelde konaklamalı değil günü birlik geziler düzenlenir. Şehir gün boyunca gezilir ve akşam başka bir şehre devam edilir. Ancak siz Brugge’de konaklamayı tercih ediyorsanız şehirde her bütçeye göre konaklama seçeneklerinin olduğunu bilmenizde fayda var.

Brugge'de Konaklama Önerileri

Eğer bu şehirde konaklamayı istiyor ve ucuz konaklama yani Brugge’de ucuz konaklama nasıl olur diye soruyorsanız. En uygun konaklama şekli hosteller ve kiralanan evler deriz. Hosteller burada otellere oranla çok daha uygun. Diğer bir ekonomik konaklama şekli ise guesthouse tarzı olan ev ya da oda kiralamaktır.

Brugge'de konaklama

Brugge oldukça küçük bir şehir olduğu için burada kalmak isteyeceğiniz otel seçenekleri de fazladır. Yani konaklayacağınız otelinizin çok fazla merkezde yer alması gerekmez. Sonuçta küçük bir şehir olması sizi merkeze ulaşım konusunda üzmez. Bu nedenle Brugge’de konaklama konusunda zorluk yaşamazsınız. Gelelim Burugge’de konaklamak için önerdiğim otellere.

De Drie Koningen

Eğer Brugge’nin tam merkezinde konaklamak isterseniz size kesinlikle bu oteli öneriyorum. Çünkü otel konum olarak inanılmaz iyi bir noktada. Odları ise son derece geniş ve ferah. Hem konum olarak, hem de hizmet olarak sizi kesinlikle memnun edecek bir otel olduğunu belirtmek isterim. Oteli buradan inceleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

B&B Huis Koning

Bu otel ise 3 yıldızlı bir otel ve gene konum olarak çok iyi bir yerde. Önerdiğim diğer oteller gibi bu otel de çok yüksek puanlar almış. Gittiğinizde siz de göreceksiniz, otel bildiğiniz Brugge’nin kalbinde. Odalar ise benim en sevdiğim şekilde parke zemin ile kaplanmış ve yeterli genişliğe sahip. Bu oteli de buradan inceleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Diğer Brugge otellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Brugge'de ucuz konaklama

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.