Brugge’de Konaklama Önerileri

Oldukça küçük bir yerleşim birimi olduğu için Brugge’de konaklama önerilerinde çok fazla alternatif sunulamıyor maalesef. Ancak konaklamak için pek çok otel ve hostel bulmak mümkün sonuçta burası turistik bir yer. Brüksel’e olan yakınlığı nedeni ile buraya genelde konaklamalı değil günü birlik geziler düzenlenir. Şehir gün boyunca gezilir ve akşam başka bir şehre devam edilir. Ancak siz Brugge’de konaklamayı tercih ediyorsanız şehirde her bütçeye göre konaklama seçeneklerinin olduğunu bilmenizde fayda var.

Brugge'de Konaklama Önerileri

Eğer bu şehirde konaklamayı istiyor ve ucuz konaklama yani Brugge’de ucuz konaklama nasıl olur diye soruyorsanız. En uygun konaklama şekli hosteller ve kiralanan evler deriz. Hosteller burada otellere oranla çok daha uygun. Diğer bir ekonomik konaklama şekli ise guesthouse tarzı olan ev ya da oda kiralamaktır.

Brugge'de konaklama

Brugge oldukça küçük bir şehir olduğu için burada kalmak isteyeceğiniz otel seçenekleri de fazladır. Yani konaklayacağınız otelinizin çok fazla merkezde yer alması gerekmez. Sonuçta küçük bir şehir olması sizi merkeze ulaşım konusunda üzmez. Bu nedenle Brugge’de konaklama konusunda zorluk yaşamazsınız.

Brugge'de ucuz konaklama

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir