Belgrad Gece Hayatı

Bazı yerler vardır belli özellikleri ile ün yapmışlardır. Belgrad gece hayatı da bunlardan biridir. Hatta genelde Belgrad denilince akla son derece eğlenceli olan gece hayatı gelir hemen. Belgrad doğal güzellikleri, muheteşem mimarisi, tarihi dokusunun yanında bitmek bilmeyen eğlenceli gece hayatı ile de çok meşhurdur. Şehirde hafta içi bile oldukça yüksek eğlence garanti eden bir gece hayatı yer almaktadır. Eğer gece hayatını seviyorsanız ve yüksek bir enerjiye sahipseniz size kesinlikle ayak uydurabilecek olan bu eğlenceli şehri kesinlikle öneririm.

Belgrad Gece Hayatı

Peki gelelim asıl soruya. Belgrad gece hayatı nasıl? Şehir resmen gece hayatı ile ün yapmış durumda. Yılın her günü oldukça canlı bir gece hayatına sahipken, bahar ve yaz aylarında bu durum adeta zirve yapıyor. Sokakları resmen eğlenceyle dolup taşıyor diyebilirim. Eğer bu güzel şehirde tatil planı yapıyorsanız aslında her mevsim gidebilirsiniz. Ancak efsane bir tatil olmasını diliyorsanız kesinlikle yaz aylarında gidin derim.

Belgrad gece hayatı fiyatları

Şehrin bu yüksek enerjili gece hayatı time dergisi ve cnn’e kadar yansımış. Hafta sonları eğlence ve partiler burada daha bir coşuyor. Sebebi ise meşhur Belgrad gece hayatının sadece kendi halkına değil yakın civarda yer alan komşu ülkelerden ve şehirlerden gelenlere de hizmet veriyor olması. Hafta sonları Hırvatistan, Bosna hersek ve Slovenya gibi yakın yerlerden gece eğlencesi için gelenlerle şehir dolup taşıyor. Belgrad gece hayatı fiyatları ise sanılanın aksine maliyeti çok da yüksek değil. Fiyatlar mekanlardan mekanlara değişiyor. Ancak zaten Belgrad’ın son derece ekonomik bir şehir olduğunu söyleyebilirim.

Belgrad gece hayatı nasıl

Şehrin adeta her noktasında oldukça eğlenceli ve keyif verici mekanlar yer alıyor. Gittiğinizde kaldığınız otelin resepsiyon görevlilerinden size en yakın ve eğlenceli mekanın adını öğrenip gece hayatına otelinize yakın olan yerden başlayabilirsiniz.

Şehirde en çok ilgiyi yüzen clupler görüyor. Bunlar yerleşim birimlerinden uzak olan ve nehir üzerine teknelerde gerçekleştirilen son derece eğlenceli aktiviteler. Bu teknelerde genelde house müzik çalar ve şehrin en popüler mekanıdır diyebilirim. Bu tekneler genelde şehrin rengarenk ışıkları arasında size muhteşem bir eğlence sunmayı hedefliyor. Değişik bir tecrübe için deneyebilirsiniz.

belgrad gece hayatı - belgrad yüzen tekne gece klupleri

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.