Los Angeles Sunset Bulvarı

Los angeles’da yer alan sunset bulvarı oldukça hareketli ve görülmeye değer bir caddedir. Sunset bulvarında bir sürü otel, bar ve restaurantlar yer almaktadır. Los angeles’da gece hayatı özellikle de hafta sonları burada çok keyiflidir. Hatta gece hayatının kalbi olarak kabul edilir sunset bulvarı.

Cadde Santa monica caddesine kadar uzanır ve santa monicaya bağlanır. Los angeles sunset caddesinin uzunluğu ortalama 35 km. dir. Sunset bulvarı Los angeles’in en seçkin semtlerinden biridir. Geceleri ışıl ışıl bir görüntüye sahip olur.

los angelesda gezilecek yerler - los angeles sunset bulvarı

Caddede gündüz alışveriş yapan, bir yerlerde bir şeyler yiyen ya da içen insanlar vardır. Ancak geceye göre daha sakindir. Los angeles’da gece hayatı burada atar. Gece parti yapılan gece kulüplerinin neon ışıkları ve reklam tabelalarının ışıkları ile parıldar ve çok hareketlidir.

los angelesda gece hayatı - los angeles sunset bulvarı

Burada gece eğlencesi herkese uymayabilir. Daha çok parti havasında geçen bir gece hayatına sahiptir. Bulvarın en büyük dezavantajı ise gece hayatı ve canlı partiler yüzünden burada trafik durma noktasına gelir ve arabayı park edecek yer bulmak ciddi anlamda zordur. Bu nedenle gece sunset bulvarını görmek istiyorsanız partici Amerikan gençleri gelmeden onlardan önce davranmalısınız. Yani en geç saat 22:00 de caddede olmanızda fayda var.

sunset bulvarı

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.