Los Angeles Beverly Hills’de Gezilecek Yerler

Beverly Hills Hakkında Bilgi

Beverly Hills Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yer alan Los angeles’ın batı tarafında bulunan bir şehirdir. Beverly Hills’in en büyük özelliği burada yaşayan insanların Amerika nüfusu içinde yer alan en varlıklı insanlar oluşlarıdır.

Beverly Hills gerçekten filmlerdeki görüntüleri aratmayacak ve size gerçek mi bu evler dedirtecek bir görüntüye sahiptir. Yol boyunca sağlı sollu birbirinden güzel villalar ve malikaneler yer almaktadır. Los angeles’da yer alan en büyük evler burada konumlanmışlardır.

Beverly Hillsde gezilecek yerler - madonnanın Beverly Hillsdeki evi

Burada yer alan evler oldukça etkileyici ve farklı oluşları nedeni ile ve en önemlisi de Hollywood filmlerinde gördüğümüz o güzel evlerle birebir aynı oluşları nedeni ile dikkat çeken ve önünde fotoğraf çekilmek isteyeceğiniz evlerdir. Ancak burada evlerin önünde fotoğraf çekilirken dikkatli olun çünkü evlerin kameraları var ve ev sahiplerinden çoğu evlerinin fotoğrafının çekilmesini pek istemiyor.

Beverly Hillsde yer alan malikaneler

Özellikle burada yer alan evler içinde en çok hollywood yıldızlarının evleri dikkat çekiyor. Ünlülerin Beverly Hills’de yer alan bu güzel malikaneleri dudak uçuklatan bir maliyete ve güzelliğe sahipler. Bu evlerin değerleri ise ortalama 20 milyon dolar değerinde. Beverly Hills’de evi olan ünlüler arasında Jenefer lopes, Eddie Murphy, Oprah Winfrey, Rihanna, Ellen Degeneres geliyor.

los angelesda gezilecek yerler - Beverly Hillsde gezilecek yerler

Beverly Hills için Amerikalılar Hollywood’un kalbi derler. Burada birbirinden lüks arabalar, evler ve oldukça şık alışveriş merkezileri görürsünüz. Ayrıca burada her an karşınıza bir ünlü çıkabilir. Burada en çok Rodeo Drive çevresi meşhurdur Burada yer alan kafe ve restaurantlarda keyifli vakit geçirebilir ve lüks mağazaları gezebilirsiniz.

los angelesda gezilecek yerler - beverly hillsde yer alan evler

Beverly Hills gerçekten buram buram lüks kokan oldukça elit ve seçkin bir yerdir. Burada ister arabanızla turlayarak etraftaki güzellikleri gözlemleyebilir, isterseniz de yürüyüşler yaparak güzel caddelerini ve güzel mağazalarını yakından görebilirsiniz.

Beverly Hillsde yer alan mağazalar

Beverly Hills’de caddelerin her iki yanında oldukça güzel bir şekilde sıralanmış palmiye ağaçları göreceksiniz. Bu güzel ağaçlar buraya yoğun bir tropik bölge ve yazlık yer havası vermektedir.

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.