2018’in En Trend Tatil Yerleri

2018’in en trend tatil rotaları

Tripadvisor gibi bir kaç önemli seyahat sitesinin yaptığı açıklama ile 2018’in en trend tatil yerleri belirlenmiş. Tripadvisor bu listeyi özellikle en çok otel rezervasyonu yapılan ve en çok memnuniyet notu verilen yerler arasından seçmiş. Bunun yanında listede aynı zamanda yıldızı parlayan ve önümüzdeki sezonlarda da çok fazla trend olacağı tahmin edilen yerler de var.

2018'in En Trend Tatil Yerleri

Japonya Ishigaki adası

Listede özellikle çok fazla rezervasyon alan ve hemen hemen herkesden tam not olan bir yer var. Burası Japonya’nın Okinawa takım adalarında yer alan son derece güzel bir ada. Gidenler arasında ise dünyaca ünlü bir çok isim de yer alıyor. 2018’in en trend tatil rotaları arasında Japonya’da yer alan bu ada ilk sırada.

2018'in en trend tatil rotaları Japonya Ishigaki adası

Vietnam danang

Bu tatil beldesi ise listeye sonradan giren ve yıldızı yeni yeni parlayan yerler arasında geliyor. Son günlerde ise en iyi seyahat rotaları sıralamasında en çok incelenen ve rezervasyon alan yerler arasında.

en iyi seyahat rotaları Vietnam danang

Tayland Krabi adası

Her gideni kendine aşık bıraktığı kesinlikle bir gerçek. Ülkemizden de çok fazla tatilcinin tercih ettiği bir yer Tayland. Ancak özellikle bu araştırmada Krabi adası çok fazla rezervasyon almış ve beğenilmiş.

tayland krabi adası

Kapaa Hawaii

Herkesin hayalinin bir köşesinde yer alır aslında Hawaii’de güzel bir tatil yapmak. Dünya nüfusunun bir kısmı bu hayali gerçekleştirmiş. Çünkü verilere göre Hawaii en çok turist çeken ve memnuniyet sıralamasında en çok övgü ile bahsedilen yerler arasında kendine ilk sıralarda yer bulmayı başardı.

Kapaa Hawaii

Gdansk Polonya

Sıralamada yer alan ve çok fazla popüler olmaya hazırlanan diğer ülke ise Polonya. Ancak Polonya’da Gdans özellikle trend olacak.

Gdansk Poland

Rovini Hırvatistan

Hırvatistan denilince akla belki hemen Rovini gelmez ama, artık gelecek gibi görünüyor. Çünkü burası inanılamaz fazla otel rezervasyonu almış ve giden tatilciler tarafından ise adeta en çok beğenilen özel yerlerden biri ilan edilmiş.

Rovini Hırvatistan

Nerja İspanya

İspanya denilince aklına hemen Bracelona ve Madrid gelenlerden misiniz? Eğer buraları gördüyseniz yeni rota olarak Nerja’yı bir görün derim. Çünkü dünya üzerindeki bir çok tatilci tarafından hiç üşenilmemiş görülmüş ve çok da beğenilmiş.

Nerja ispanya

Diğer çok trend olan yerler ise, Nairobi ( Kenya ) , Halifax ( Kanada ), Riga ( Letonya ) ,Kazablanka ( Fas ).

bodrum

Tripsadvisor sitesinin yıldızı paralayan yerler listesinde, bizden bir yer de var. Bodrum. Bodrum bu listede üst sıralarda yer alıyor ve önümüzdeki yaz, özellikle tüm dünya tatil beldeleri arasında, Bodrum’da son derece trend ve güzel yerler arasında uzun bir süre popüler olacak gibi görünüyor.

Otel rezervasyonlarınızı booking'den yapabilirsiniz.
 

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.