Antalya’nın En Popüler Otelleri

Antalya genelde herşey dahil otel yapmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Eğer otel seçiminizde kararsızsanız tur opöretörlerinin tavsiye ettikleri Antalya’nın en popüler otelleri size fikir verecektir büyük ihtimalle. Antalya hem yerli hem de yabancı turistlerin çok tercih ettikleri bir tatil beldesi. Birbirinden güzel tatil beldeleri, masmavi denizi ve büyük büyük otelleri ile adeta turizmin kalbi haline geliyor. Bu listemizi belli aralıklarla güncellemeye devam edeceğiz.

Antalya'nın En Popüler Otelleri

Kemer otelleri tavsiyeleri - Antalya'da otel önerileri

Rixos tekirova oteli

Eğer tatil için kemer bölgesini tercih ediyorsanız ya da bir marka zincirinde tatil yapmak istiyorsanız Kemer otelleri tavsiyeleri içinde Rixos ilk sıralarda yer alıyor. Tekirova’da yer alan otel muhteşem denizi, alabildiğine geniş havuzu ve muhteşem akşam eğlenceleri ile misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Eğer tatilinde çok fazla risk almak istemeyenlerdenseniz Rixos’u değerlendirebilirsiniz.

Rixos tekirova oteli

Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa

Muhteşem kum bir plaj, harika bir akşam eğlencesi, keyifli bir otel arıyorsanız Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa yı tercih edebilirsiniz. Ultra herşey hizmet veren otel tarihi Side merkeze de araç ile 10 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Antalya hava alanına da 60 km. bir mesafede.

Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa

Ela Quality Resort Belek

Tercihiniz Antalya tatilinizde Belekten yanaysa size Belek bölgesinde yer alan Ela Quality Resort Belek’i önerebiliriz. Antalya’da otel önerileri denilince genelde tur firmalarının önerdikleri ve memnuniyet sıralamalarında da üst seviyelerde olan bir otel. Özel bahçeli konumu, Belek’in kendine has o muhteşem havası ile ve eğlenceli animasyonları ile bu otel misafirlerine güzel bir tatil sunmayı hedefliyor.

Ela Quality Resort Belek

Titanic Deluxe Hotel

Gene Antalya’nın gözde tatil beldesi Belek’ten devam ediyoruz. Belek’te yer alan bu özel otel enfes çam ormanları ile çevrili bir alanda yer alıyor. Müşteri memnuniyeti de oldukça fazla olan bu oteli de değerlendirebilirsiniz.

Titanic Deluxe Hotel

Side silence beach resort

Müstakil villa hayatı seviyorsanız bu otele bir göz atmanızı öneririz. Oldukça büyük olan otel iki ayrı binadan oluşuyor. Çok katlı otel binası ve 3 katlı küçük villalardan oluşuyor. Otelin en büyük özelliği de zaten bu villa şeklindeki göl evleri. Eğer sakinliği ve doğal hayatı seviyorsanız bu oteli de değerlendirebilirsiniz.

Side silence beach resort

Amara Dolce Vita

Kemer’de yer alan Tekirova bölgesi tatil yapmak adına son derece güzel ve keyifli bir bölge. Yemyeşil doğası insana adeta huzur katıyor. İşte gene bu bölgede yer alan Amara Dolce Vita da gene misafir memnuniyeti yüksek olan oteller arasında yer alıyor.

Amara Dolce Vita

Sueno Hotel Beach Side

Side’de yer alan diğer bir memnuniyet oranı yüksek olan otel Sueono hotel oluyor. Bu güzel otel de gene bir ana bina ve bir kaç göl evden oluşuyor. Otelde 13 göl ev yer alıyor. Konumu ise Side antik kente 1 km. mesafede yer alıyor. Herşey dahil konsepti ile çalışan otel eşsiz doğa, deniz ve muhteşem havuz manzarası ile misafirlerine harika odalar da sunuyor.

Sueno Hotel Beach Side

Ozgul Sunar

En büyük tutkusu seyahat etmek olan bir yay burcu kadını ve gördüklerini anlatmaktan keyif alan bir gezgin :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.